OTİMİ Bilgisayar Hizmetleri
ana sayfaşirket tanıtımıweb tasarımyazılımbilgisayar satışıiletişim
2.el pazarı şirket tanıtımı
www.gelenposta.com
OTİMİ'nin hosting hizmeti sağladığı alan adları için e-postalarınızı okuyup cevaplandırabileceğiniz panel için buradan giriş yapabilirsiniz.
Outlook Ayarları E-Postalarınızı Outlook programında okumak için yapmanız gereken ayarları buradan öğrenebillirsiniz.1998 yılından bu yana faaliyet gösteren OTİMİ BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ. kuruluşundan günümüze kadar kişisel bilgisayar kullanıcılarına, küçük ve büyük işletmeler ile kamu kuruluşlarına uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

OTİMİ BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ. tarafından ticari yazılım üretim, satış ve servis hizmetleri, PC satış ve servis Hizmetleri, çevre birimleri satış ve servis hizmetleri, tüketim malzemeleri satışı ile network kurulum ve servis hizmetleri, web tasarım ve hosting hizmetleri, yazılım ve programlama başta olmak üzere, teknolojinin getirdiği tüm yenilikler hızlı bir şekilde bünyeye alınmış ve uygulama alanı bulunmuştur.

Şirketimiz yeni dönemde, özellikle web tasarımı ve hosting hizmeti ile yurda açılmakta, uygun fiyatı ve performansıyla sektörde yerini almaktadır. Hayal gücünüzün ulaştığı yere kadar web sitenizi tasarlamak bizim için bir zevktir.

DatacenterDatacenter

Hosting hizmetini İstanbul Mecidiyeköy'de bulunan kendi serverlarımızdan vermekteyiz. Kesintisiz yayın hizmeti için serverlarımız 7 gün 24 saat gözetim altında tutulmaktadır.

Kurumumuz, kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermemiş, bu nedenle de geldiği nokta itibariyle, kurumsal hizmet sunmaktadır. 12 yıllık bir istikrar sürecinden sonra bugün yeni hedefler ve çözümlere, is ortakları ile birlikte güvenle yürümekte ve büyüme trendini sürdürmektedir.

SAYGILARIMIZLA

OTİMİ BİLGİSAYAR HİZMETLERİ
SAN ve TİC. LTD.ŞTİ.

Otimi Bilgisayar Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. İstanbul © 2002 - 2014